Yüzme Havuzu & Aqua Park

Sapanca Aqua Hotel

Sağlıklı bir yaşam için yapılabilecek en iyi ve faydalı spor dallarından birisi olan yüzme, Sapanca Aqua Hotel’de benzersiz bir keyfe dönüşüyor. Otelimizin bünyesinde yer alan ve ikisi yetişkinler için biri de çocuklar için özel olarak hazırlanmış 3 havuzumuz, Sapanca Aqua Hotel’deki tatilinizi daha eğlenceli geçirmenizi garanti ediyor.

Aynı zamanda, bünyemizdeki aquaparkımızla birlikte de kullanabileceğiniz havuzlarımız düzenli olarak kontrol edilmekte ve havuzlarımızın temizliği, günlük olarak uzman personel tarafından yapılmaktadır.

Sapanca Aqua Hotel, bölgede bünyesinde büyük bir aquapark bulunduran tek konaklama tesisidir. Hotelimizde konaklayan misafirlerimizin ücretsiz kullanımına açık olan aquaparkımızda toplam 3 kaydırak ve 3 yüzme havuzu vardır. Aquapark’ımızın bünyesinde 1 adet uzay kasesi, 1 adet 90 metrelik slide, 1 adet kamikaze, 1 adet tüp kamikaze, 1 adet 3’lü slide kaydırağın yanında, küçük misafirlerimiz için de özel kaydıraklarımız mevcuttur.

Yetişkinlerin ve çocukların kullanımına özel olarak ayrılmış kaydırakların yanında, çocukların güven içinde yüzmesini ve havuzların keyfini çıkarmasını sağlamak amacıyla, derinliği çocukların boyuna göre özel olarak ayarlanmış bir çocuk havuzumuz ve yine çocuklar için özel olarak hazırlanmış bir aquapark bölümü mevcuttur.

Aquapark ile ilgili faydalı bilgiler;

Açılış saati: Havuz: 09.00

                    Aqua: 12.00


Kapanış saati: Havuz: 18.00
                         Aqua: 17.30



Günlük kullanım ücreti: 50 TL yetişkin  

                                          0-2 yaş ÜCRETSİZ

                                          2-10 yaş 35 TL


TESİSİMİZE DIŞARIDAN YİYECEK VE İÇECEK GETİRİLMESİ YASAKTIR.

TESİSİMİZE SADECE AİLE OLARAK VEYA ÇİFT OLARAK GİRİŞLERİMİZ MEVCUTTUR. LÜTFEN TEK ERKEK GİRİŞ KONUSUNDA ISRARCI OLMAYINIZ.

HAVUZ KISMINA GİRİŞ YAPAN TÜM MİSAFİRLERİMİZDEN GÜNÜBİRLİK KULLANIM ÜCRETİ ALINIR.